Kurumsal

Metek Arıtım Sistem ve Ekipmanları Paz. San. Tic. Ltd. Şti. olarak su arıtma sektöründe kullanılan ekipmanların temini konusunda faaliyet göstermekteyiz.

TORAY ve CSM marka membranlar, CODELINE membran kılıfları ve ROPUR marka antiskalantlar ana ürün portföyümüzü oluşturmaktadır.

Su arıtma sektörüne kaliteli ekipmanları uygun fiyatla sunma misyonumuz ile her geçen gün ürün portföyümüzü genişletmekte ve müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

TORAY HAKKINDA

Toray Membran su ve atıksu arıtma teknolojileri, entegre bir beceri ve uzmanlık sunar.Yüksek kalite membranlar ; müşterilerimizin rekabet gücünü ve işletme performansını arttırmaya yardımcı olmak için tamamlayıcı su arıtma ürünleridir. Yüksek performan su arıtma membranları ve bunlara dahil olan ters osmoz (RO) membranları, nano-filtrasyon (NF )membranları, ultrafiltrasyon (UF) membranları ve biyolojik reaktör membranları (MBR) ile sektörde nadir olan ve deneyimli firmalardan biriyiz.

Müşterilerimizi değerli hissettirmek ve su arıtma sektöründe pazar liderliğini oluşturmak için çalışmak temel hedefimiz ve amacımızdır.